+30-25510-24774, +30-25510-28299 [email protected]

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Παρακάτω Λίστα με τα διαθέσιμα Ξενοδοχεία με τα oποία η Οργανωτική Επιτροπή είχε εξασφαλίσει ειδικές τιμές για την Διοργάνωση.
Τις τιμές μπορείτε να τις δείτε εδώ ή επικοινωνώντας άμεσα με το ξενοδοχείο της επιλογής σας.
HotelCat.Tel.Fax.emailwebsite
Alexander Beach Hotel*****+30 25510 39290+30 25510 39070[email protected]http://www.alexbh.gr
Astir * Egnatia Hotels*****+30 25510 38000+30 25510 82800[email protected]http://www.astiregnatia.com/
Ramada Plaza Thraki Hotel*****+30 25510 89100+30 25510 89119[email protected]http://www.thrakipalace.gr
Nefeli Hotel****+30 25510 40401+30 25510 40455[email protected]http://www.nefelihotel-sa.gr
Alkyon Hotel**+30 25510 23593+30 25510 27465[email protected]http://www.alkyon-hotel.com
Hera Hotel**+30 25510 25995+30 25510 34222[email protected]http://www.herahtl.gr/
Plaza Hotel**+30 25510 21266+30 25510 34622[email protected]
Hili Hotel**+30 25510 39545+30 25510 39849[email protected]www.hilihotel.gr
Marianna Hotel**+30 25510 81455+30 25510 81456[email protected]www.mariannahotel.gr
Erika Hotel*+30 25510 34115+30 25510 88475[email protected]http://hotel-erika.gr
Santa Rosa Hotel*+30 25510 25551+30 25510 84909[email protected]http://www.santa-rosa.gr
Thalassa Apartments+30 25510 87120+30 25510 87121[email protected]http://www.thalassa-apartments.com
Sofia Apartments+30 25510 81455+30 25510 81456[email protected]
Alexandroupolis Camping+30 25510 28735+30 25510 28736[email protected]http://www.tieda.gr/en/campingeng/information
Share this...
Share on Facebook
Facebook